مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان خبر داد: مشکل تأمین آب شرب در هیچ کدام از دو مرز شلمچه و چذابه وجود ندارد
۱۹ام مهر ۱۳۹۷ مطالب بازاری

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان از آمادگی کامل مجموعه صنعت آب و فاضلاب استان خوزستان برای آبرسانی به مواکب و زوار در دو مرز شلمچه و چزابه خبر داد.
درویشعلی کریمی با بیان این مطلب افزود: نصب کانتینر برای استقرار آزمایشگاه سیار و سایر اقدامات به منظور بررسی و کنترل شاخص کیفی و کمی آب شرب، انجام شده و هیچ گونه مشکلی برای آبرسانی به مواکب وزوار در دو مرز شلمچه و چزابه وجود نخواهدد داشت.


درویشعلی کریمی اظهار داشت: در سایت قدیمی و جدید مرز چذابه خطوط انتقال و شبکه توزیع کارگزاری شده و کلیه مواکب، پارکینگ ها و معابر از آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی برخودار خواهند بود.
کریمی یادآور شد: تا کنون ۲۳۰ موکب از ۳۰۰ موکب دارای شبکه توزیع آب شرب هستند و بزودی سایر مواکب نیز از شبکه توزیع برخودار خواهد شد.
وی از اتمام عملیات کارگزاری خطوط انتقال و شبکه توزیع برای آبرسانی به مواکب خبر داد و گفت: با توجه به همت و عزمی که برای آبرسانی به زوار و مواکب وجود دارد، اربعین امسال نیز هیچ گونه مشکلی در تامین آب شرب در دو مرز شلمچه و چزابه وجود نخواهد داشت.
مدیرعامل شرکت آبفا روستایی استان خوزستان با اشاره به شکستگی بوجود آمده بروی خطوط آبرسانی در مرز شلمچه گفت: در شلمچه یک شکستگی بروی خط انتقال آب شرب در پایانه مرزی بوجود آمد که تا پایان هفته جاری با فعالیت های آبفا شهری این مشکل رفع می‌شود.


مطالب پیشنهادی